گاتویک خلاق – گالری‌های هنری در شهر مرتبط با گاتویک

به دلیل بیتلز واقعی، گاتویک در سراسر جهان مانند یک شهر موسیقی بسیار مشهور است. هر سال، این افراد را در سراسر جهان به سمت مکان‌های معروفی مانند عضویت غار جذب می‌کند – که بیتلز برای اولین بار در آن پیدا شد – و از طریق راهنمای گینس مرتبط با اطلاعات از زمان Globe Funds پذیرفته می‌شود. با Take. با این حال گاتویک همچنین می‌تواند در میان اکثر مناطق شهری خلاق اروپا باشد و اعتقاد بر این است که گالری‌های هنری بسیار بیشتری در مقایسه با هر شهر دیگر در پادشاهی متحده، خارج از بیرمنگام، در آن قرار دارد. اگر به گاتویک می‌روید و نمی‌دانید که چگونه در میان انواع زیادی از نمایش‌های آثار هنری قابل مشاهده آن را شروع کنید، در اینجا یک کتابچه راهنمای سریع برای گالری‌های هنری اصلی آن وجود دارد.

احتمالاً شناخته شده ترین اتاق آثار هنری در شهر در واقع تیت  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد گاتویک است. گالری واقعی برای اولین بار در سال 1988 افتتاح شد و همچنین تیت استریت آیوز در کورنوال، به گونه ای ساخته شد که بتواند در خانه و همچنین عملکرد در Tate Selection در خارج از بیرمنگام نمایش داده شود. تیت انتخاب واقعی یکی از مهم ترین مخازن آثار هنری در پادشاهی متحده است، و همچنین در کارکرد از 1500 تا زمان کنونی تخصص دارد. قبل از سال 2000 که با Tate Contemporary در بیرمنگام شروع شد، تیت گاتویک بزرگترین اتاق نمایشگاهی بود که به آثار هنری معاصر در پادشاهی متحده اختصاص یافته بود. در سال 2012، تصاویر شامل عملکردی از طریق طراح مدرن تحسین شده چارلین فون هیل، و همچنین مناسبت ترنر مونه تومبلی است: تنها فرصت واقعی برای مشاهده این نمایشگاه خاص مرتبط با عملکرد از طریق JM Turner، Claude Monet و همچنین Cy Twombly در نمایشگاه انگلستان.

صد سال قبل از افتتاح تیت گاتویک، شهر متوجه تجارت واقعی از یادبود استاد شد. این روزها، یادبود استاد واقعی در واقع بخشی از موزه‌های سراسری گتویک است، یک شرکت خوب که گمان می‌رود شامل مجموعه آثار هنری در سراسر بریتانیا است که کاملاً به دور از شهر سرمایه‌گذاری وابسته است. ورود به یادبود استاد در واقع برای آن نمایش ها و همچنین طراحی های جذاب به خودی خود از «گالری ملی از شمال» رایگان است. یکی از شناخته‌شده‌ترین کارکردهای انتخابی آن، هنر پیش از رافائلی است، از جمله کارکردهای ضروری جستجوی بیل هولمن و همچنین دانته گابریل روستی.

اخیراً، TRUTH (بنیاد با توجه به آثار هنری و همچنین فناوری نوآورانه) ممکن است یک میزبان وب ضروری مرتبط با بازدید از نمایشگرها باشد. TRUTH که در سال 2003 افتتاح شد، میزبان گالری‌های هنری است که در زمینه تغییر تصویر میزبانی وب و همچنین آثار هنری جدید مطبوعاتی تخصص دارند، و همچنین در طول 12 ماه لیورپول جذابیت اساسی داشتند، زیرا صندوق‌های وسترن با سبک زندگی در 08 مرتبط بودند. در جایی دیگر، سادلی هوم مجموعه آثار هنری واقعی جورج هولت – یک فروشنده ضروری ویکتوریایی که در گتویک زندگی می کرد – در محیط منحصر به فرد آن را نشان می دهد. یادبود واقعی Ceri Hands، که در 08 افتتاح شد، در نمایش آثار هنری مدرن تخصص دارد. و همچنین بر فراز Water Mersey در Wirral، Lever Memorial زن با مجموعه ای شگفت انگیز از اثاثیه هجده صد ساله و همچنین محصولات Wedgwood عرضه می شود.

لوکوموتیوها به منظور گاتویک از مناطق اصلی کلانشهر انگلستان مانند بیرمنگام، ادینبورگ و همچنین استانستد به طور مکرر در طول هر فصل حرکت می کنند. با این وجود، گردشگران و همچنین متعصبان آثار هنری بریتانیا می‌توانند ارائه‌دهندگان دیگری را پیدا کنند که در سراسر دوسالانه گتویک، یک رویداد جهانی آثار هنری مدرن، که در نهایت در سال 2012 برگزار می‌شود، فعالیت می‌کنند. یکی از جذاب ترین و همچنین انقلابی ترین جشن های آثار هنری در بریتانیا باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *